aknast välja, see on roheline tähendab, oksad, et pärast avamist värvikas lilli, luitunud ere ornamendid, tagastada vaikne roheline, tsikaadide laul kõlas vahel oli kõik vaikselt tervitus saabumine suvel.mis marki on hea valida mööbli jaoks imporditud kuumadest suvepäevadest?

1528422056118.jpg joquer tugitooli
foorumitel vormi tugitooli
03 roheline tarvikud
kui teil pole palju aega ja kannatust loputa roheline taime -, vaid ka selleks, et muuta kogu mööbli ei piisa, siis selleks, et muuta suvekodu särav uus, see on parem alustada alates kõige lihtsam tarvikud.kas see & # 39; s vaasi patja või allapanu, elav roheline, lahe magamistuba suvel.
04 roheline taust
kui sa väsinud neist rusikas ja tikitud jalad, kui sa tunned, et sa ei piisa, sa tahad suurt muutust, et koju, nii et suur osa täita see populaarne värvi, las perekond äkitselt kuma uut elujõudu.
kombinatsioon tume roheline taust ja puidust mööbel ja rotangist mööblit võib tuua looduslikke värskendav end kogu koju atmosfääri.kui su algkodu atmosfäär pole nii paks ja roheline, sa võid ka proovi tapeet kaunistatud rohelised elemendid, ja on ka tugev looduslik tuul.
pikk suvi päeva, kasuta seda rohelist nautida värske hingeõhk loodust.