oskused magamistoas voodi osta.


esiteks, õrnalt loksutada, tunnen end voodi ja voodi seoses vastupidavus.kas see on puust või raud, voodi pea, see peab olema töödeldud, et ühendada see koos voodisse.elus on inimesed sageli lugeda ja telekat vaadata voodi.kui ühendus ei ole piisavalt tugev, voodi raputan ja mõjutada kasutamist.


kolm, materjali voodi on vastavuses kodu moodi.voodi, millel on tugev kaasaegne mõttes tüüp; kui mööbel on enamasti puhas puit, voodi, tuleb ka täispuidu; koju külma hue, võid valida voodi raua või terase voodi pea raamiga.


kaks voodit, kasutatakse rohkem, paremini stabiilsuse voodist.kui sa valid madrats, vaata tähelepanelikult arv stentide voodis.proovi ise üles stendid, nii palju kui võimalik, et vältida selle jama, värisemine, või " piiksub " tulevikus.


neli.jah, kõrgus on kooskõlas ülakeha pikkus.liiga kõrge või lühikese voodi põhjustab ebamugavust kasutaja ja garant ei istu voodile, ta pea toetub voodi.lisaks on paljud voodid on turul, mis on väga tore, kuid elu ei ole kerge kontrollida, raskem sobitada koju keskkonna, nii et valik on lihtne dekoratiivse voodi kõrval.


viis, voodi all koostöös vastuvõtva kapp, suurendada laoruumi.praegu on palju puitu voodid on hoiustamise ülesannet.läbi hüdraulilised rod, voodi võib tühistada kergesti ja vaip, rasked rõivad ja nii edasi, võib hoida sees, säästes seeläbi kodumajapidamises ruumi ja moistureproof.


kuus.parim voodi on umbes 45 - 55 cm.tarbijad võivad kasutada ka põlve nagu mõõdupuu, tavaliselt istub voodi äärel, jalg lihtsalt maad puudutamata.kõrgus on voodi on raske inimesi üles ja tule voodist välja.liiga lühike, lihtne on niiske voodi.samuti võib see suurendada maapealse tolmu inhaleeritava une ajal.lisaks on topelt voodi kodus on tavaliselt 1, 5 * 2 meetrit, suur voodi on 1,8 - * 2 meetrit.kui hankija, võib mõõta praktiliselt. d1.jpg